Tabel nominal cuprinzând cadrele didactice
din anul școlar 2023-2024
 
Nr.
crt
Numele și prenumele
Funcția
Statut
Specializarea
Grad
didactic
1
Popa Clara Maria
Director
Titular
Mateamtică
I
2
Maloș Magdalena Alice
Director adjunct
Titular
Profesor documentarist
I
3
Barstan Adriana
Profesor
Titular
Istorie
I
4
Boamfă Simona
Profesor
Titular
Lb.română
I
5
Boian Mihaela
Profesor
Titular
Lb.engleză
II
6
Botiz Andreea Cristina
Profesor
Titular
Lb. română
II
7
Colț Radu Paul
Profesor
Titular
Istorie
II
8
Dimitriu Anca Maria
Profesor
Titular
Lb.franceză
II
9
Drăgan Mihaela Daniela
Profesor
Titular
Lb.engleză
II
10
Gavrilă Alina
Profesor
Titular
Geografie
II
11
Grama Rodica
Profesor
Titular
Fizică
II
12
Ionescu Fleșer Alexandra
Profesor
Titular
Lb.română
II
13
Jica Carmen Lucreția
Profesor
Titular
Preg.ip.Mecanică
II
14
Miklos Ildiko
Profesor
Titular
Matematică
I
15
Mihaiu Aurelia
Profesor
Titular
Administrativ poștă
I
16
Moraru Florin
Profesor
Titular
Mecanică
I
17
Popovici Ioan
Profesor
Titular
Mecanică
I
18
Sefcenco Nicoleta Marinela
Profesor
Titular
Construcții
II
19
Spiridon Ilinca Florentina
Profesor
Titular
Instalații pentru construcții
II
20
Stoica Petruța Andreea
Profesor
Titular
Lb.română
def
21
Ștefănescu Bogdan
Profesor
Titular
Lb.franceză
def
22
Ștefănescu Elena
Profesor
Titular
TIC
I
23
Tanco Corneliu
Maistru instructor
Titular
Construcții
def
24
Tomos Andreea Alexandra
Profesor
Titular
Mateamtică
II
25
Varga Silvia Raluca
Profesor
Titular
Lb.engelză
I
26
Ursu Ionuț Alexandru
Profesor
Titular
Educație fizică
II
27
Kocsis Balazs
Maistru instructor
Titular
Pregătire ip Electrotehnică
def
28
Dascălu Iulian
Profesor
Titular
Religie
II
29
Dragu Alina
Consilier
Titular
Consilier școlar
I
1
Bâgu Andrei Cristian
Profesor
Viabilitate
Religie
II
2
Bodolan Iuliana
Profesor
Viabilitate
Comerț
II
3
Căluian Teodor Nicolae
Profesor
Viabilitate
Pregătire ip Comerț
def
4
Frățilă Daniel
Profesor
Viabilitate
Pregătire ip Comerț
def
5
Minea Luminița Cristina
Profesor
Viabilitate
Prelucrarea lemnului
def
6
Ovesia Otilia
Profesor
Viabilitate
Pregătire ip Administrativ poștă
II
7
Bacalu Marius
Profesor
Viabilitate
Mecanică
def
8
Handaric Petronela
Profesor
Viabilitate
Economie aplicată
def
9
Matei Laurențiu
Profesor
Viabilitate
Matematică
def
10
Bebelea Maria
Profesor
Suplinitor
Ed socială
fără
11
Cioacă Nicolae
Profesor
Suplinitor
Biologie
I
12
Miklos Norbert
Profesor
Suplinitor
Educație socială
fără
13
Nemțanu Ionuț
Profesor
Suplinitor
Biologie
fără
14
Prodan Laura
Profesor
Suplinitor
Construcții
def
15
Sîrboiu Gabriel
Profesor
Suplinitor
Geografie
def
 
1
Bogdan Petru Alexandru
Profesor
PCO
Construcții
def
2
Botos Veronica
Profesor
PCO
Ed.plastică
I
3
Foris Ildiko
Profesor
PCO
Mecanică
fără
4
Kocsis Berta
Profesor
PCO
Economic
fără
5
Regman Alexandru
Profesor
PCO
Electrotehnică
def
6
Pintea Doina
Profesor
PCO
Chimie
I
7
Popa Constantin
Profesor
PCO
Ed.muzicală
8
Ursu Samoilă Ecaterina
Profesor
PCO
Chimie
I
9
Vechiu Cătălin
Profesor
PCO
Construcții – nec
fără
10
Trandafir Mihaela
Profesor
PCO
Construcții – nec
fără
 
 
Persolal didactic auxiliar
 
Avram Camelia
Contabil șef
Domokos Olga
Secretar șef
Foris Ildiko
Tehnician
Roșca Silviu
Informatician
Moraru Adrian
Administrator patrimoniu
Personal nedidactic
Bencze Ilona
Îngrijitoare
Cazacu Georgeta
Îngrijitoare
Lichințeanu Maria
Îngrijitoare
Marin Lăcrămioara
Îngrijitoare
Tampa Daniela
Îngrijitoare
Stoica Marlena
Îngrijitoare
Pataki Csaba
Portar
Bandi Mihai
Portar
Trandafir Marius
Portar
Sandu Viorel
Muncitor
Brătfălean Ignat
Muncitor
Popescu Marius
Muncitor
Sandor Vasile
Muncitor
Gabor Bela
Muncitor
Stoica Cornel
Muncitor
Pop Marian
Muncitor
Aliz Ioan
Șofer